06.08.14

Землевпорядники прийняли перші рішення про виділення земельних ділянок родинам героїв Небесної сотні

З ініціативи Голови Держземагентства  України Сергія Рудика, який також брав активну участь у тих буремних подіях, територіальні органи земельних ресурсів уже прийняли 10 наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам, які втратили рідних під час Революції Гідності.

Так, в Івано-Франківській області видано накази на виділення 2 земельних ділянок площею 2,19 га, у Львівській – 4 земельних ділянок площею 3,54 га, у Тернопільській – 5 земельних ділянок площею 0,99 га, у Хмельницькій області 2 земельних ділянок площею 4 гектари.

– Ми наполегливо працюємо над тим, щоб оперативно забезпечити земельними наділами рідних та близьких героїв Майдану, які на вівтар нашої перемоги поклали найдорожче – своє життя. Хоч таким чином ми намагаємося підтримати родини загиблих патріотів, – зазначив Голова Держземагентства України Сергій Рудик.

137 громадян, які втратили близьких на Майдані, за всілякої підтримки органів земельних ресурсів у найкоротші терміни отримають земельні ділянки. Найбільше таких громадян у Львівській (45 осіб) та Київській (23 особи) областях.

Натепер територіальні органи земельних ресурсів відповідно до заяв громадян, які втратили рідних під час Революції Гідності, зареєстрували в Івано-Франківській області 2 земельні ділянки загальною площею 2,19 га, у Львівській області наділ землі площею 1,94 га та у Тернопільській області 5 земельних ділянок загальною площею 0,99 гектара.

Крім того, Головним управлінням Держземагентства у Львівській області прийнято наказ про затвердження проекту землеустрою та надання у власність земельної ділянки площею 1,94 гектара.

 

Довідково:

Для отримання повної інформації про процедуру надання земельних ділянок та оформлення права власності на них можна звертатися до територіальних органів Держземагентства або телефонувати на «гарячу лінію» Голови Держземагентства, де оператори нададуть детальні консультації та роз’яснення. Також ця інформація висвітлена на офіційному веб-сайті Держземагентства України та сайтах територіальних органів земельних ресурсів.

Джерело: http://land.gov.ua/

Інші новини в світі

Новий онлайн-сервіс для перегляду змін земної поверхні в щомісячному режимі від компанії Planet

Новий онлайн-сервіс для перегляду змін земної поверхні в щомісячному режимі від компанії Planet

Компанія Planet представила бета-версію онлайн-сервісу Planet Explorer, який дозволяє користувачам переглядати дані к..

23.03.2017

11 ноября 2016 года ракета-носитель Atlas-V, стартовавшая с авиабазы Ванденберг (Калифорния, США), вывела на орбиту спутник ДЗЗ WorldView-4.

11 ноября 2016 года ракета-носитель Atlas-V, стартовавшая с авиабазы Ванденберг (Калифорния, США), вывела на орбиту спутник ДЗЗ WorldView-4.

11 ноября 2016 года ракета-носитель Atlas-V, стартовавшая с авиабазы Ванденберг (Калифорния, США), вывела на орбиту с..

20.12.2016

Китай к 2022 году создаст группировку из 16 коммерческих спутников ДЗЗ с разрешением 0,5м

Китай к 2022 году создаст группировку из 16 коммерческих спутников ДЗЗ с разрешением 0,5м

Китайская компания Siwei Star планирует развернуть коммерческую группировку спутников ДЗЗ SuperView в 2016–2022 гг...

12.12.2016

ВІСНИК ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ