05.05.14

Площа міста Бережани збільшиться

Голова Держземагентства України Сергій Рудик та очільник Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк дійшли згоди щодо подальшого погодження меж міста Бережани.

 – Ми з очільником Тернопільської області швидко, без зайвої тяганини вирішили проблеми, які роками гальмували розвиток районного центру. Крім того, ми усунули корупційну складову, що виникала на етапі численних бюрократичних погоджень, – зазначив Голова Держземагентства України Сергій Рудик під час робочої зустрічі, у ході якої власне було увімкнено зелене світло щодо остаточного затвердження меж міста Бережани. Також керівник земельного відомства наголосив, що дійти спільного знаменника у складній  та довготривалій справі стосовно зміни меж міста Бережани та прийняти відповідальне рішення керівникам області та земельного відомства допомогло те, що вони однодумці та соратники по роботі у ВО “Свобода”.

Проектом землеустрою, розробленим ТОВ “Регіональний земельний-кадастровий центр “Галицькі землі”, передбачено змінити межі міста Бережани за рахунок земель Бережанської міської ради. У такий спосіб передбачається  включити  до складу  міста земельні ділянки площею 1525,07 гектара. Розширення території міста пропонується здійснити за рахунок земель комерційного призначення, земель промисловості, сільськогосподарського призначення  та земель запасу.


 

 

ВІСНИК ГЕОДЕЗІЇ ТА КАРТОГРАФІЇ