З ініціативи Голови Держземагентства  України Сергія Рудика, який також брав активну участь у тих буремних подіях, територіальні органи земельних ресурсів уже прийняли 10 наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам, які втратили рідних під час Революції Гідності.

Так, в Івано-Франківській області видано накази на виділення 2 земельних ділянок площею 2,19 га, у Львівській – 4 земельних ділянок площею 3,54 га, у Тернопільській – 5 земельних ділянок площею 0,99 га, у Хмельницькій області 2 земельних ділянок площею 4 гектари.

– Ми наполегливо працюємо над тим, щоб оперативно забезпечити земельними наділами рідних та близьких героїв Майдану, які на вівтар нашої перемоги поклали найдорожче – своє життя. Хоч таким чином ми намагаємося підтримати родини загиблих патріотів, – зазначив Голова Держземагентства України Сергій Рудик.

137 громадян, які втратили близьких на Майдані, за всілякої підтримки органів земельних ресурсів у найкоротші терміни отримають земельні ділянки. Найбільше таких громадян у Львівській (45 осіб) та Київській (23 особи) областях.

Натепер територіальні органи земельних ресурсів відповідно до заяв громадян, які втратили рідних під час Революції Гідності, зареєстрували в Івано-Франківській області 2 земельні ділянки загальною площею 2,19 га, у Львівській області наділ землі площею 1,94 га та у Тернопільській області 5 земельних ділянок загальною площею 0,99 гектара.

Крім того, Головним управлінням Держземагентства у Львівській області прийнято наказ про затвердження проекту землеустрою та надання у власність земельної ділянки площею 1,94 гектара.

 

Довідково:

Для отримання повної інформації про процедуру надання земельних ділянок та оформлення права власності на них можна звертатися до територіальних органів Держземагентства або телефонувати на «гарячу лінію» Голови Держземагентства, де оператори нададуть детальні консультації та роз’яснення. Також ця інформація висвітлена на офіційному веб-сайті Держземагентства України та сайтах територіальних органів земельних ресурсів.

Джерело: http://land.gov.ua/