Фахівці територіальних органів Держземагентства у Херсонській області визначили земельні ділянки загальною площею 9 тис. га для забезпечення громадян, які переселяються з тимчасово окупованих територій України, військовослужбовців Збройних Сил України та правоохоронних органів, які захищають цілісність держави на півдні та сході. Переселенці із Криму та військові отримають земельні ділянки для житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства та садівництва.

 

“Результатом цієї співпраці є забезпечення максимальної допомоги тим людям, які вимушені залишати свої місця проживання. Саме тому було спрощено процедуру оформлення земельної ділянки, а також скорочені терміни оформлення та зниження вартості робіт”, – зазначив під час колегії голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Одарченко.

Херсонщина – перший регіон в Україні, що уклав меморандум з Агентством ООН у справах біженців, метою якого є підвищення ефективності допомоги внутрішньо переміщеним особам, які прибувають на територію Херсонської області.

Джерело: http://land.gov.ua/