Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

beta Стара версія сайту
ua
EN
Change language to:
Архів номерів

Архів номерів

Детальніше
Шановні друзі!

Редакція науково-виробничого журналу "Вісник геодезії та картографії" продовжує передплату на 2013 рік.

"Вісник геодезії та картографії" – це єдиний у країні професійний часопис, з якого Ви можете почерпнути відомості про роботу підприємств та організацій топографо-геодезичного, картографічного, геоінформаційного та землевпорядкувального профілів, а також про дослідницьку діяльність вітчизняних і зарубіжних вчених, пошуки виробничих колективів, освітніх закладів та про їх надбання в галузі геодезії, фотограмметрії, картографії, геоінформатики, дистанційних методів вивчення Землі, земельного кадастру тощо. Ви дізнаєтесь також про вихід у світ нових видань картографо-геодезичної, землевпорядної тематики.

 Журнал відкриває рубрика "Офіційна хроніка", де Ви можете прочитати про рішення керівних органів держави, що стосуються питань топографо-геодезичної, картографічної та кадастрової діяльності. 

Інші рубрики – "Геодезія", "Картографія","Фотограмметрія і дистанційне зондування", "Геоінформатика та кадастр", "Економіка та організація виробництва", "Історіографія і персоналії", "Проблеми. Дискусії. Рецензії.", "Освіта", "Робота громадських організацій", "Загальні питання", "Зарубіжний досвід", "Нові видання", "Інформація" – наповнюються матеріалами теоретичного і практичного змісту з конкретних галузей знань і напрямів діяльності дослідників.

Журнал " Вісник геодезії та картографії " занесено до переліку фахових видань ВАК України з географічних і технічних наук.


Ви можете зробити замовлення на наше видання, яке виходить повнокольоровим друком. Вартість річного комплекту (6 номерів) – 360 грн.

Редакційна колегія "Вісника" зацікавлена у взаємовигідній співпраці з новими вітчизняними та зарубіжними авторами, які прагнуть, щоб про їх здобутки довідались читачі нашого журналу.  

Видавнича організація – Науково-дослідний інститут геодезії і картографії (вул. Червоноармійська, 69, м. Київ, 03150; тел. 0-44-502-80-64) додає форму рахунку-фактури, оплата якого свідчитиме про Вашу офіційну згоду на співробітництво. Також Ви можете передплатити наш журнал за каталогом Укрпошти на 2013 р. (передплатний індекс – 89099).

Редакція журналу надає організаціям, фірмам, приватним особам на платних засадах друковану площу для розміщення інформаційних та графічних рекламних матеріалів топографо-геодезичного, картографічного і землевпорядного змісту.

Рахунок-фактура