На щорічній зустрічі європейських виробників продуктів EuroGeographics Європейської асоціації національних картографо – геодезичних та кадастрових служб  учасники ділилися практичним досвідом, обговорювали досягнення, прогрес, робочі плани та технічні питання, зв'язані зі створенням таких загальноєвропейських геоінформаційних продуктів, як EuroBoundaryMap (EBM), EuroRegionalMap (ERM) та EuroGlobalMap (EGM).

На цій зустрічі співробітники Науково-дослідного інституту геодезії і картографії Андрій Черін та Олександр Лець презентували набори геопросторових даних проекту EuroRegionalMap (https://eurogeographics.org/products-and-services/euroregionalmap/ ), створених на територію України. Раніше НДІГК передав набори геопросторових даних для проектів EuroBoundaryMap та EuroGlobalMap. EuroRegionalMap v11.1 це загальноєвропейський набір геопросторових даних, що містить топографічну інформацію за змістом карт в масштабі 1: 250 000, що охоплює: 28 країн-членів ЄС, та таких країн як Ліхтенштейн, Норвегія, Ісландія, Швейцарія, Республіка Молдова, Сербія, Косово, Колишній Югославська Республіка Македонія та Грузія.

 

Представлена робота українських фахівців отримала високу оцінку керівництва проекту та учасників зустрічі. Незабаром передані набори геопросторових даних будуть включені до офіційного проекту EuroRegionalMap.