Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

beta Стара версія сайту
ua
EN
Change language to:

Реалізація заходів "Програми функціонування та розвитку Національної системи сейсмічних спостережень та підвищення безпеки проживання населення у сейсмонебезпечних регіонах України" зі створення мережі супутникових радіонавігаційних спостережень та інформаційно-обчислювального центру

  • створення мережі супутникових радіонавігаційних спостережень - проведено встановлення однієї станції супутникових радіонавігаційних спостережень з необхідним системним програмним забезпеченням в м. Полтаві на базі Полтавської гравіметричної обсерваторії та другої станції в м. Львові на базі астрономічної обсерваторії НУ "Львівська політехніка" з реєстрацією у IGS (Міжнародна служба геодинаміки) обох станцій.
  • створення інформаційно-обчислювального центру - освоєно та адаптовано програмне забезпечення до вимог ЧТЗ "Інформаційно-обчислювального центру математична обробка геодезичних та гравіметричних спостережень. Програмне забезпечення.", підсистема "Обробка спостережень постійнодіючої супутникової радіонавігаційної мережі".