Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

beta Стара версія сайту
ua
EN
Change language to:
Скакодуб Леонід Олексійович
Скакодуб Леонід Олексійович в 1979 р. закінчив Ленінградське вище військово-топографічне командне училище, факультет - Фотограмметрія й військова топографія, спеціальність – командна воєнної фототопографії, кваліфікація – інженер з аэрофотогеодезії. 
З 1979 по 1992 р.р. працював в 29 Науково-дослідному інституті ЗС СРСР, виконував науково-дослідні та дослідно-конструкторські розробки в області топогеодезичного забезпечення військ. 
З 1992 по 1998 р.р. проходив службу в ЗС України на різних посадах в частинах Топографічної служби. Займався роботами із супроводження науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, що проводились на замовлення Топографічної служби ЗС України. 
З 2001 по 2002 роки працював в ДНВП «Укрінжгеодезія» на посаді заступника начальника лабораторії з фотограмметричних робіт та цифрового картографування. З 2002 по 2004 роки працював в Державній службі геодезії, картографії та кадастру на посаді заступника начальника управління-начальника відділу «Геодезичних систем та кадастру». 
З 2007 року в Науково-дослідному інституті геодезії й картографії на посаді завідувача лабораторії. Є виконавчим керівником робіт із створення та облаштування фотограмметричного полігона ДЗЗ, інших наукових розробок з питань застосування матеріалів ДЗЗ для цілей топографічного та тематичного картографування. Провідний фахівець з питань обробки матеріалів космічних знімань та виготовлення ортофотопланів.