Оголошення про оприлюднення

З метою забезпечення реалізації статті 8 Закону України “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність”, керуючись Положенням про Міністерство аграрної політики та продовольства України та Положенням про Державне агентство земельних ресурсів України, затвердженими указами Президента України від 23 квітня 2011 р. № 500 та від 08 квітня 2011 р. №445 відповідно, Державне агентство земельних ресурсів України розробило проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України “Про затвердження Порядку обстеження та оновлення пунктів Державної геодезичної мережі”.

Метою розроблення проекту наказу Мінагрополітики України “Про затвердження Порядку обстеження та оновлення пунктів Державної геодезичної мережі” є затвердження відповідно до вимог законодавства нормативно-технічної документації, що регламентує порядок обстеження та оновлення пунктів Державної геодезичної мережі і встановлює типи їх центрів.

Проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України разом із пояснювальною запискою та аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства земельних ресурсів України(http://land.gov.ua) у розділі “Про Держземагентство” – “Напрями діяльності” – “Законотворча діяльність”.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати протягом місяця з дня опублікування на адресу:

вул. Народного ополчення, 3, м. Київ, 03680,

або на електронну адресу: golubva@ukr.net.

Джерело: http://land.gov.ua/zakonotvorcha-diialnist