Голова Держземагентства України Сергій Рудик та очільник Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк дійшли згоди щодо подальшого погодження меж міста Бережани.

 – Ми з очільником Тернопільської області швидко, без зайвої тяганини вирішили проблеми, які роками гальмували розвиток районного центру. Крім того, ми усунули корупційну складову, що виникала на етапі численних бюрократичних погоджень, – зазначив Голова Держземагентства України Сергій Рудик під час робочої зустрічі, у ході якої власне було увімкнено зелене світло щодо остаточного затвердження меж міста Бережани. Також керівник земельного відомства наголосив, що дійти спільного знаменника у складній  та довготривалій справі стосовно зміни меж міста Бережани та прийняти відповідальне рішення керівникам області та земельного відомства допомогло те, що вони однодумці та соратники по роботі у ВО “Свобода”.

Проектом землеустрою, розробленим ТОВ “Регіональний земельний-кадастровий центр “Галицькі землі”, передбачено змінити межі міста Бережани за рахунок земель Бережанської міської ради. У такий спосіб передбачається  включити  до складу  міста земельні ділянки площею 1525,07 гектара. Розширення території міста пропонується здійснити за рахунок земель комерційного призначення, земель промисловості, сільськогосподарського призначення  та земель запасу.