За розпорядженням Голови Державного агентства земельних ресурсів України Сергія Рудика картографічні підприємства земельного відомства оперативно надали українським прикордонникам топографічні карти.

Напередодні командування Державної прикордонної служби України звернулося до народного депутата України Тараса Осауленка з проханням допомогти забезпечити топографічними картами підрозділи, які задіяні в зоні антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

– Ми миттєво відреагували на депутатський запит і відразу передали топокарти прикордонникам. Наші підприємства готові на заявку силовиків швидко надрукувати стільки аркушів, скільки буде потрібно. Заради перемоги над підступним агресором працюватимемо вдень та вночі, – підкреслив очільник земельного відомства.

Так, свободівці Сергій Рудик та Тарас Осауленко у максимально стислі терміни та без зайвої бюрократичної тяганини вжили необхідних заходів для забезпечення сил АТО топографічними картами.

Нагадаємо, що Держземагентство України раніше вже забезпечило Антитерористичний центр Служби безпеки України топографічними картами, ортофотопланами та планами міст Луганської та Донецької областей.

Джерело: http://land.gov.ua/