30 січня американська компанія DigitalGlobe, скориставшись морозною безхмарною погодою, здійснила супутникову зйомку Києва у найкращій доступній роздільній здатності


        Фрагмент центральної частини міста доступний за цим посиланням.

    Зйомка відбулася супутником WorldView-2 з висоти 770 кілометрів рівно о 12:07 за місцевим часом. Супутник WorldView-2 був запущений 2009 року та має надвисоку роздільну здатність 50 см/піксель. Компанія European SpaceImaging (Мюнхен, Німеччина) здійснила прямий прийом даних на свою приймальну станцію в Оберфаффенхофені і вже за три години закінчила обробку датасету до рівня Ortho-Ready і передала дані в наш офіс. 

   На світлинах можна побачити мітинг людей на Майдані Незалежності, блокування руху по вулиці Хрещатик, Грушевського та Інститутській, барикади, намети в Маріїнському парку, мінтинг Антимайдану та скупчення автобусів біля Верховної Ради. Добре видно і навіть можна порахувати людей, які цього холодного дня (-22 градуси) стояли на відкритих сонячних промінях. Це перша зйомка столиці України в 2014 році, минулий раз Київ знімали з супутника майже два місяці тому (3 грудня 2013 року) французьким апаратом Pleiades, що має роздільну здатність 70 см/піксель.

 

Источникhttp://www.tvis.com.ua