З 8 по 13 вересня 2009 р. у м. Алушта пройде ХIV Міжнародний науковий симпозіум "геоінформаційний моніторинг навколишнього середовища: GPS і GIS -технології".  До участі в симпозіумі запрошуються вчені та фахівці в галузі GPS та GIS - технологій. Мета симпозіуму - обмін досвідом та координація наукових і практичних заходів у впровадженні і використанні GIS, GPS та комп'ютерних технологій в паливно-енергетичному комплексі, природокористуванні, екології, транспорті, управлінні територіями і господарством. У період проведення симпозіуму буде діяти виставка обладнання і програмних продуктів підприємств та організацій, які здійснюють науково-дослідні роботи і пропонують свої послуги у вирішенні проблем GIS та GPS. Запрошення для участі у виставці отримали фірми, які спеціалізуються в розробках GPS і GIS - технологій. Симпозіуми в Алушті є стимулом для укладення взаємовигідних контрактів на державному та міжнародному рівні, зародженні наукових ідей та заходів і активного професійного спілкування.

 

На симпозіумі будутьпрацювати ряд тематичних секцій:

Секція 1 - Сучасні досягнення GPS і GIS технологій, апаратно-програмні засоби;
Секція 2 - Кадастр територій, оцінка об'єктів землі та нерухомості;
Секція 3 - Дистанційне зондування, геоінформаційні та навігаційні системи в туризмі та охороні навколишнього середовища;
Секція 4 - Геодинамічний моніторинг на об'єктах паливно-енергетичного комплексу;
Секція 5 - Геодезичний, геологічний, геофізичний та екологічний моніторинг;
Секція 6 - Навігаційні GPS та GIS-технології для вирішення військових задач.

 

Організаторами заходу виступають Державна служба геодезії, картографії та кадастру України, Національний університет "Львівська політехніка", Львівське астрономо-геодезичне товариство, Науково-дослідний інститут геодезичний, топографічний та картографічний (Чехія).

Зареєструватися на симпозіум можна за цим посиланням: http://www.geocities.com/astralagt/7u.htm

 

Джерело: http://www.geocities.com/astralagt/index.htm