Метою ГІС-Форуму 2010 є обговорення проблем управління територіальними ресурсами міст України: ведення єдиних муніципальних інформаційних ресурсів; кадастру нерухомості, генеральних планів; чергових карт, адресних планів і реєстрів; ведення містобудівної діяльності; забезпечення публічності органів влади і доступу до єдиних муніципальних інформаційних ресурсів для жителів і господарюючих суб'єктів; управління міським ЖКГ і підприємствами міських мереж водо-, газо-, теплопостачання; управління інженерними системами, міським транспортом, службами НС та медичним обслуговуванням; ефективного управління у сфері землекористування і обліку об'єктів нерухомості; взаємодії державних і муніципальних інформаційних систем.

Головні напрямки роботи Форуму: Сучасне геоінформаційне забезпечення територіального управління для вирішення питань місцевого та загальнодержавного рівнів. Проблеми розвитку геоінформаційних систем України. Роль та обов’язки місцевих органів влади у їх вирішенні. Організаційні, нормативні, технологічні та фінансові питання впровадження муніципальних інформаційних систем. Вдосконалення міжвідомчої інформаційної взаємодії підприємств що обслуговують місцеві громади. Підготовка фахівців та створення мунінціпальних інформаційних центрів.

Організатори запрошують представників місцевих адміністрацій і громад, професійних суспільних об'єднань керівників і фахівців органів місцевого самоврядування, міських мереж водо-, газо-, теплопостачання, інформаційних і транспортних служб прийняти участь в конференції.

ПРОГРАМА ФОРУМУ:

11 00 – 11 30
Діяльність ГІС-Асоціація України
11 30 – 12 15
Забеспечення містобудування та регіонального розвитку
12 15 – 13 00
Системи підтримки житлово-комунального господарства
13 00 – 13 45
Земельні відносини у межах муніціпальних громад
13 45 – 14 30
Допомога у вирішенні соціальних потреб
15 00 – 15 45
Розвиток привабливості інвестиційних об’єктів
15 45 – 16 30
Системи обліку об’єктів інфраструктури міста
16 30 – 17 15
Економіка та управління ГІС-проектами
17 15 – 19 00
Фахова етно-ГІС гра «Від села до міста»

Джерело: http://www.gisa.org.ua