Науково-дослідний інститут геодезії і картографії

beta Стара версія сайту
ua
EN
Change language to:

Делімітація та демаркація державного кордону

До картографо-геодезичного забезпеченнядоговірно-правового оформлення державного кордону України державнакартографо-геодезична служба приступила в 1992 році.

У 1997 році була завершенаделімітація державного кордону з Республікою Білорусь, яка тривала з1993 року. У 1999 році закінчена делімітація державного кордону зРеспублікою Молдова та підписаний Міждержавний договір про державний кордон. У2002 році розпочалася і ще триває демаркація цієї ділянки державного кордону.Виконані значні обсяги робіт з картографо-геодезичного забезпечення демаркаціїдержавного кордону. У 2003 році завершено делімітацію сухопутної ділянки державногокордону з Російською Федерацією, яка тривала з 1998 року. У 2006 році розпочатаробота з його демаркації. У 2005 році підготовлено картографічні матеріали дляделімітації точки стику державних кордонів України, Республіки Білорусь таРеспубліки Польща.

З 2005 року здійснюєтьсякартографо-геодезичний супровід делімітації лінії державного кордону вАзовському морі і в Керченській протоці з Російською Федерацією та в Чорномуморі – з Російською Федерацією і Румунією. 

Галерея