Голова Держземагентства Сергій Рудик рішучими, але вкрай необхідними за теперішніх складних умов, діями з перших днів перебування на посаді керівника земельного відомства доводить, що оновлення кадрового складу структурних підрозділів та територіальних органів є дієвим інструментом подолання корупції у сфері земельних відносин. За місяць звільнено 32 керівники територіальних органів обласного та районного рівнів.

– З першого дня перебування на посаді однаково шанобливо ставлюсь до усіх без винятку працівників, моїх колег по роботі. Однак за результатами діяльності та перших перевірок дійшов висновку, що кардинальних кадрових змін не уникнути, – наголошує очільник  земельного відомства, у підпорядкуванні якого 1545 керівників територіальних органів земельних ресурсів, структурних підрозділів центрального апарату та підприємств, що належать до сфери управління відомства.

Новим керівником Держземагентства крок за кроком, послідовно втілюється ідея: керівники органів земельних ресурсів мають щоденно кропіткою працею доводити, що вони служать людям і трудяться виключно в інтересах громадян.

– На жаль, не всі це розуміють. Так, за суттєві недоліки у роботі ще 5 травня довелося звільнити із займаної посади начальника Головного управління Держземагентства у Черкаській області Петра Гамана. Зробити це було не просто. Я відчув шалений тиск звідусіль. Дзвінки, прохання, натяки… Але моє рішення залишилося незмінним. Час показав, що вчинили ми вірно. 20 травня правоохоронці за хабарництво затримали екс-чиновника землевпорядної служби Черкащини. Однак, звільнити корумпованого, невправного керівника це лише півсправи. Вкрай важливо, щоб йому на заміну прийшов фахівець з новим типом мислення. Над цим зараз і працюємо, – підкреслив Сергій Рудик.

Джерело: http://land.gov.ua/