Сьогодні, 23 серпня, відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка, Віце-прем`єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана та міських голів Донецька, Запоріжжя, Києва, Луганська та Львова з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель в рамках її робочого візиту до України.

Сторони обговорили питання припинення військової агресії у східних регіонах України та перспективи відновлення інфраструктури Донбасу. 

Ангела Меркель повідомила про наміри Німеччини надати допомогу у відбудові Сходу України.

«Німеччина підтримує Україну у її намірах подолати конфлікт з Росією. Ми прагнемо, щоб у найближчий час люди повернулись у свої рідні міста для того, щоб жити у мирі», – наголосила Федеральний канцлер Німеччини.

Учасники зустрічі обговорили подальшу співпрацю у питаннях облаштування і адаптації громадян, які були вимушені тимчасово покинути домівки, що опинилися на контрольованих російськими терористами територіях. 

«Україна розраховує на підтримку світової спільноти у питаннях, пов’язаних из налагодженням системної допомоги щодо соціального забезпечення тимчасово переміщених осіб», – зазначив під час зустрічі Володимир Гройсман.

Ангела Меркель повідомила, що Німеччина планує надати Україні допомогу у питанні вирішення проблем цих громадян.

Джерело: http://www.minregion.gov.ua/