Цифрову топографічну карту України масштабу 1:100 000 призначено для забезпечення потреб органів державної влади, економіки, оборони, науки, освіти і юридичних та фізичних осіб, а також є основою для створення геоінформаційних систем, спеціальних, тематичнихта інших карт і планів, розвитку Національної інфраструктури геопросторових даних загальнодержавного рівня.
ЦИФРОВА ТОПОГРАФІЧНА КАРТА УКРАЇНИ МАСШТАБУ 1:100 000 на умовах ліцензії Creative Commons CC BY-SA (Із зазначенням авторства — Розповсюдження на тих самих умовах).Виконавець дозволяє: поширювати — копіювати, передавати свій твір, навіть з комерційною метою,змінювати — переробляти, розвивати твір.Умови такі: слід зберігати посилання на попередніх виконавців у визначеній ними формі (Attribution), змінений наступним співавтором твір має поширюватися на умовах цієї ж ліцензії CC BY-SA (Share Alike).
Для отримання доступу до цього продукту Вам необхідно надіслати на пошту info@gki.com.ua відскановану підписану і з печаткою ліцензійну угоду або, за наявності електронного підпису, Ви маєте можливість підписати угоду, перейшовши за посиланням: https://dgm.gki.com.ua/ua/sign-file. Для перевірки підпису перейдіть сюди
Для отримання державної топографічної бази даних масштабу 1:100 000 надішліть заявку на ел.пошту: info@gki.com.ua

Параметри підключення